ramazan bayramı 2021

ramazan bayramı 2021

Yaklaşık 60 milyon Amerikalı sivilce krizi geçiriyor ve bunların 20 milyondan fazlası sivilceye neden oluyor ve bu da yara izine neden olabilir. Sivilce için pek çok çare var ve şu anda bir şirket başka bir tane yarattı, dünyanın ilk acı biberle ilişkili yanma hissi olmadan birkaç kısa gün içinde sivilceyi yok etmeyi garantileyen ilk acı biber bazlı yüz yıkaması.

ramazan bayramı 2021

Çözümlerin büyük bir kısmı işe yarıyor, ancak fark edilir bir fark yaratmaları haftalar hatta aylar alıyor. Bu ürünlerin çoğu da kimyasallarla karıştırılır; pahalıdırlar ve genellikle günlük bir rejim gerektirirler.

Acı biberdeki aktif element olan kapsaisinin, sivilce savaşında önemli bir rol oynadığı kanıtlanmıştır. Uzmanlara göre, gözenekleri açmaya ve cilt yüzeyine kan akışını artırmaya yardımcı olan bir termal ısı eylemiyle çalışır. Kapsaisin, cilt katmanlarında saklanan zararlı bakterileri ayırt etmeye yardımcı olan güçlü antimikrobiyal özelliklere sahiptir.

Kapsaisin ayrıca bir dizi küçük siniri etkileyerek hassas cildi duyarsızlaştırmaya yardımcı olur. Kapsaisin, belirli dolaşım koşullarıyla ilişkili kronik topikal ağrıyı hafifletmek için de faydalı olabilir.

Altın ürüne “Capsiderm” adı verilir. Kronik kas ve eklem ağrısını hafifletmek için tasarlanmış artrit kremlerinin aksine, bu yeni ürün özellikle sivilcelerle savaşmak ve cilt yüzeyindeki kırışık çizgileri sıkılaştırmak için tasarlanmıştır.

Kullanımın ilk veya iki gününde anında sonuç alınır. Şirkete göre çoğu sivilce durumu ilk hafta içinde, hatta şiddetli vakalarda bile tamamen ortadan kalkacak.

Bir cevap yazın